آشنایی با بادکش طبی بدن و خرید دستگاه حجامت خشک

شاید شما نیز در گفتگوها در رابطه با طب سنتی و مکمل بارها و بارها با روش بادکش درمانی برخورد کرده اید. اگر شما نیز مایل به استفاده از روش های طب مکمل برای تسریع بهبود بیماری های خود می باشید می توانید از این روش درمانی استفاده کنید.

 

 


با ما همراه باشید با معرفی روش بادکش درمانی یا همان حجامت خشک و روش کار با دستگاه بادکش طبی بدن که می توانید با استفاده از آن در خانه از این روش درمانی بهرمند شوید.

 


 

معرفی بادکش درمانی

یکی از روش های طب سنتی و جایگزین روش بادکش درمانی می باشد که در این روش با استفاده از یکسری فنجان هایی از جنس شیشه یا پلاستیک بر روی قسمت هایی از بدن ایجاد مکش می کنند.

 

 

 

با ایجاد مکش در موضع مورد نظر موجب افزایش جریان خودن در موضع مورد نظر می شود و با افزایش حجم خون در موضع موجب انتقال اکسیژن و فاکتور های خونی به موضع مورد استفاده شده و در بهبود بیماری ها و دردها بسیار مناسب می باشد.

 

 


 بادکش‌درمانی چیست؟

استفاده از روش بادکش طبی بدن می تواند در کاهش درد های ناشی از کوفتگی و اسپاسم های عضلانی، بهبود درد های جراحی و همچنین بهبود طیف حرکتی بدن شود.

 

 

 

بسیاری از متخصصان استفاده از این روش درمانی را برای درمان و کمک به بهبود درد در نواحی کمر، گردن و اسپاسم های عضلانی پیشنهاد می کنند.

 

 


استفاده از بادکش در مانی می تواند باعث کاهش اثر التهابات باشد بخصوص برای درمان التهاب پوست بسیار مناسب می باشد، بسیاری از متخصصان بر این باورند که استفاده از بادکش طبی بدن برای درمان آکنه و اگزما مفید می باشد.

 

 

 

بادکش درمانی با بهیود گردش خون می تواند موجب تحریک بازسازی سلول های خونی شود و از لخته شدن خون جلوگیری نموده و موجب تحریک گردش خون شود.

 انجام بادکش می تواند باعث کاهش درد ناشی از التهابات یا بیماری های مختلف شود.بنابراین، این یکی از راه های از بین بردن احساس ناراحتی توسط درد بدن است.

 از دیگر فواید استفاده از بادکش طبی بدن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کمک به بهبود اختلالات خونی از جمله کم خونی
  • کمک به بهبود بیماری آرتریت
  • کمک به بهبود بیماری های گوارشی از جمله درمان یبوست  • بهبود مشکلات پوستی مانند اگزما و آکنه
  • کمک به درمان میگرن
  • کمک به کاهش اضطراب و افسردگی
  • کمک به درمان بیماری واریس
معرفی دستگاه بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار

این دستگاه که متشکل از 6 فنجان سیلیکونی و یک دستگاه مکش می باشد، مناسب برای استفاده در خانه بوده و استفاده از آن بسیار آسان می باشد و نیاز به مهرات خاصی ندارد.
فنجان های این دستگاه دارای ابعاد مختلفی می باشد که شما می توانید بسته به موضع مورد استفاده یکی از آنها را انتخاب نموده و بر محل مورد نظر قرار داده.
این فنجان های سیلیکونی که به دستگاه وکیوم کننده متصل می باشد و با ایجاد مکش موضع مورد نظر را به درون فنجان کشیده و شما می توانید دستگاه را از فنجان جدا کنید.
بعد از چند دقیقه فنجان را از موضع مورد نظر جدا نموده برای این کار نیاز به کشیدن فنجان نمی باشد و تنها با ایجاد فشار بر روی فنجان به راحتی از موضع جدا می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت به صورت آنلاین به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید با تک سبد همراه باشید با تخفیفات فصلی این فروشگاه.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 17900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید