اطلاعاتی درباره اسمارت واچ طرح اپل مدل M9

اگر از علاقمندان به محصولات اپل هستید و تمایل دارید یکی از اسمارت واچ های زیبای آن را بخرید ولی از نظر هزینه ای قادر به آن نیستید، به شما ساعت مچی هوشمند ارزان طرح اپل را پیشنهاد می کنیم.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


شما می توانید این ساعت مچی را ببندید و به راحتی به دوچرخه سواری و یا پیاده روی بروید و از طریق ساعت به تماس هایتان پاسخ دهید و یا به موزیک گوش دهید و همچنین به پیامهایتان پاسخ دهید بدون آنکه لازم باشد گوشی تان را در دست گیرید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


برای اتصال این ساعت به موبایل یا دستگاه های دیگر کافی است دستگاه مورد نظرتان بلوتوث داشته باشد تا ساعت بتواند از طریق بلوتوث به گوشی وصل شود و تماس ها و پیام های موبایلتان را روی ساعت دریافت کند.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت قابلیت ویبره کردن تماس ها و پیام ها را نیز دارد. بنابراین اگر شما جایی هستید که نمی خواهید ساعت شما صدا داشته باشد تنها کافی است حالت ویبره آن را فعال کنید و دیگر نگران زنگ آن نباشید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت دارای یک دوربین 1.3 مگا پیکسلی است که می توانید با آن عکسبرداری و فیلمبرداری کنید البته لازم است حتما یک کارت حافظه داخل آن قرار دهید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


در صورتیکه این ساعت به طور کامل شارژ کنید تا 90 دقیقه می توانید بی وقفه با آن صحبت کنید. همچنین در صورتیکه کامل ساعت را شارژ کنید و در حالت استندبای باشد تا 80 ساعت کار می کند.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


برای مشاهده و خرید ساعت مچی هوشمند ارزان تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 99000 تومان


ساعت مچی هوشمند طرح اپل