با ساعت هوشمند طرح اپل A1 بیشتر آشنا شوید.

با ساعت هوشمند طرح اپل A1 بیشتر آشنا شوید.

ساعت هوشمند طرح اپل مدل های متنوع و متعددی دارد که در یکسری از ویژگی ها و مشخصات با هم مشترک هستند. علاقمندان به محصولات اپل می توانند از ساعت هوشمند طرح اپلی به عنوان ساعت مچی خود استفاده کرده و از امکانات و کارایی های بی نظیر آن لذت ببرند. در این مقاله بیشتر با این ساعت آشنا می شویم.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت از طریق سیستم بلوتوث نسخه 4 می تواند به همه ی گوشی های هوشمند متصل شود و می توانید بدون آنکه موبایل خود را در دست گیرید توسط این ساعت به تماس ها و یا پیام های خود پاسخ دهید.


س


همچنین این مدل از سیم کارت و کارت حافظه نیز پشتیبانی می کند بطوری که ساعت تبدیل به یک تلفن همراه شود.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


یکی دیگر از ویژگی های این ساعت همراهی با شما در ورزش و پیاده روی است. این ساعت امکان گام شمار را داشته و می تواند بهترین یار شما در پیاده روی بوده و جزییاتی را که توسط شما قابل اندازه گیری نیست، به شما بیان کند.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


از ویژگی های دیگر این دستگاه زنگ هشدار و زنگ خواب آن می باشد. در صورتیکه شما نیاز به یک منشی مخصوص برای یادآوری کارهایتان خواهید داشت زنگ هشدار این کار را برای شما به راحتی انجام می دهد.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل

 

همچنین دیگر نیازی ندارید ساعت خود را برای بیدار شدن کوک کنید. زیرا این ساعت امکان زنگ خواب را نیز داشته و می توانید با آن از خواب بیدار شوید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل

 

 البته لازم به ذکر است امکان فعال سازی سیم کارت در حال حاضر بر روی ساعت های هوشمند وجود ندارد ولی می توانید از امکان بلوتوث آن به راحتی استفاده کنید. همچنین در کنار این ساعت یک هندزفری و یک آداپتور شارژر نیز وجود دارد.


ساعت مچی هوشمند طرح اپلبرای مشاهده و خرید اینترنتی ساعت مچی هوشمند طرح اپل A1 روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید