بخور صورت گرم هایتک اصلی

برای از بین بردن و رفع چین و چروک های صورت می توانید از دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna استفاده نمایید.


بخور گرم


این دستگاه بخور گرم را با سرعت فوق العاده ای به صورت شما می تاباند و شما می توانید با استفاده از این محصول به حالت ایده آل خود بیشتر نزدیک شوید.


بخور گرم جدید


آب را داخل مخزن دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna بریزید و با روشن کردن دستگاه چند لحظه صبر کنید تا بخور گرم با شدت کافی به سمت بالا حرکت کند.


بخور گرم صورت


حال می توانید صورت خود را به محفظه ای که شبیه به صورت انسان می باشد نزدیک نمایید و از خاصیت های این بخور گرم لذت ببرید.


بخور گرم صورت


شما می توانید همراه با آب درون مخزن دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna کمی دارو های گیاهی را مخلوط نمایید تا از ویژگی های ان بهره مند شوید.


بخور گرم صورت جدید


با خرید این محصول می توانید مطمعن باشید که صورت شما به حالت ایده آل شما بر خواهد گشت و شما می توانید بهترین ها را در دسترس خود قرار دهید.


بخور گرم جدید


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna را می توانید از این فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین سفارش دهید و دستگاه بخور صورت گرم خود را درب منزل در سراسر کشور دریافت نمایید.


بخور گرم


لازم به ذکر است که می توانید بخور صورت گرم هایتک اصلی را از این درگاه با تخفیف 20 درصدی درب منزل خود تحویل بگیرید و از آن بهره مند شوید. این دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna با برق شهری کار خواهد کرد و شما می توانید در هر مکان از آن استفاده نمایید و صورت خود را بخور دهید.


بخور گرم جدید


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول