بهترین خرید دستگاه آبمیوه گیری دستی و اهرمی

با استفاده از این محصول می توانید آب تمامی میوه ها و مرکبات فصلی را بگیرید و برای برطرف کردن نیاز های خود از آن استفاده نمایید.


ابمیوه گیری باکیفیت


انواع بسیار زیادی از این محصول در بازار موجود می باشد که می توانید انواع آن را در هر فروشگاهی بیابید اما برای شما بهترین دستگاه آبمیوه گیری دستی و اهرمی را معرفی خواهیم کرد.


ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


این محصول آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد که می توانید آن را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

 

 ابمیوه گیری دستی مناسب


این محصول دارای دسته ی اهرمی می باشد که می توانید با استفاده از فشار بر روی میوه آب میوه را بگیرید و درون ظرف مخصوصی که زیر این دستگاه قرار داده اید بریزید و نشو جان نمایید.ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


میوه ها و مرکبات سرشار از پروتئین و ویتامین های مختلف می باشند که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

 

 ابمیوه گیری دستی ارزان


بدنه فلزی آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 دارای قدرت بالایی در برابر فشار و یا ضربه دارد که می توانید از آن بهترین استفاده ها را ببرید.


ابمیوه گیری باکیفیت


این محصول در برابر ضربه و افتادن از سطوح بسیار مقاوم است و شما می توانید سالیان سال از این محصول استفاده نمایید.

 

 آبمیوه گیری دستی

 

ظرفی که زیر اهرم این دستگاه آبمیوه گیری ارزان قیمت اهرمی وجود دارد از جنس فلز ضد اسید می باشد که شما را بر آن می دارد تا بتوانید آب میوه های مختلف را بگیرید و نوش جان نمایید.


ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


با فشار بر روی میوه آب آن از میوه جدا شده و از طریق سوراخ هایی که بر روی ظرف آن وجود دارد به درون ظرف زیرین دستگاه میریزد و تفاله ها و هسته های آن بالا باقی خواهد ماند.

 

 ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


شما می توانید بعد از استفاده آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را به خوبی بشویید و برای استفاده بعدی آماده نگه دارید.


ابمیوه گیری دستی مناسب


این محصول دارای ظرافت بالایی می باشد و به صورت ویژه ای طراحی شده است تا بتوانید از آن به راحتی استفاده نمایید و به سادگی آب میوه های مختلف را بگیرید.

 

 ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین دستگاه های آبمیوه گیری اعم از آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را فراهم کرده است.


آبمیوه گیری دستی


شما می توانید برای خرید آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 و انواع دیگر ان به درگاه زیر مراجعه نمایید و بعد از خرید محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


ابمیوه گیری دستی ارزان


لازم به ذکر است که آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 دارای 5 سال گارانتی می باشد که نشان دهنده قدرت و کیفیت بالای آن می باشد.ابمیوه گیری دستی ارزان


شما می توانید بعد از دریافت این محصول فوق العاده مبلغ را به ماموران پستی ما پرداخت کنید.
آبمیوه گیری دستیدکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 165000 تومان

خرید محصول