بهترین روکش صندلی لرزشی حرارتی کدام است ؟

معرفی روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از نشستن طولانی مدت پشت صندلی کار یا حتی نشستن روی صندلی خودرو حین رانندگی احساس خستگی و درد در عضلات بدن خود کرده باشید.
در این هنگام شاید در ذهن خود به یک صندلی ماساژور فکر می کنید که بتوانید بر روی آن نشسته و به آرامش برسید ولی خوب همه ما می دانیم یک صندلی ماساژور  علاوه بر قیمت بالای آن، فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد و عملا در محل کار یا حین رانندگی ن را داشته باشید.
در اینجا ما به معرفی محصولی می پردازیم که علاوه بر قیمت مناسب به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم آن قابلیت جابجایی و استفاده در مکان های مختلف حتی حین رانندگی را برای شما فراهم می آورد.
روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F، تنها یک روکش صندلی معمولی نیست، این روکش صندلی در واقع با دارا بودن 6 موتور، به عنوان یک ماساژور همراه شما خواهد بود.
این محصول مجهز به 4 موتور ویبره لرزشی در قسمت پشتی کمر و 2 موتور ویبره لرزشی حرارتی در کفی نشیمنگاه می باشد که به کمک آنها شما طعم یک ماساژ لذت بخش را خواهید چشید. 
روکش صندلی ماساژور را به راحتی می توانید بر روی صندلی خودرو و همچنین بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید.
روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F، دارای 8 حالت ماساژ می باشد که شما می توانی به راحتی با استفاده از ریموت کنترل این محصول یکی از آنها را انتخاب کنید.
از این محصول می توانید  برای ماساژ و ریلکس کردننقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه  استفاده کرد. این روکش را می توانید در انواع خودرو ها استفاده نمایید. با استفاده از ریموت کنترل آن می توانید حالت حرارت نشیمنگاه این محصول را روشن و خاموش کرد.
برای مشاهده و خرید این محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمایید. کیفیت بالا و اصل بودن محصولات یکی از مزایایی خرید از تک سبد می باشد.برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر بروید

قیمت : 235,000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید