بهترین قیمت روکش صندلی ماساژور

صدمات بدنی ناشی از نشستن به مدت طولانی برروی یک صندلی جبران ناپذیر و غیر قابل بازگشت است. همچنین تحمل این دردها معمولا آزار دهنده و غیر قابل تحمل است.


روکش صندلی ماساژور


معمولا بیشترین نقاط تحت فشار بدن در زمان نشستن کمر، شانه ها و گردن است که پس از مدتی درد های خفیف به درد های مزمن و حاد تبدیل می شود.


روکش صندلی ماساژور


استفاده از یک ماساژور بی دردسر که به صورت خودکار نقاط متفاوت را ماساژ دهد و جریان خون در آن نقاط را بهبود دهد بسیار ضروری است.


روکش صندلی ماساژور


روکش های صندلی خودرو ماساژور مجهز به موتور های ماساژ دهنده با ریموت کنترل شدت و ماساژ نقاط مختلف از بدن می باشند.


روکش صندلی ماساژور


برخی از آنها دارای ۵ مدل موتور هستند (تعداد گوی قابال حرکت برای ماساژ)، در بعضی از مدل ها ۱۰ موتور و  قوی تر هستند. اگر شما ترجیح می دهید قیمت مقرون به صرفه تر باشد، مدل های ۵ موتور گزینه ای عالی هستند.

روکش صندلی ماساژوربرای برطرف کردن خستگی های روزمره قطعا پرداخت هزینه های روزانه ماساژ معقول نمی باشد،جایگزین محبوب آن با تکنولوژی بالا روکش صندلی ماساژور می باشد.

روکش صندلی ماساژوراین روکش صندلی به آسانی بر روی انواع صندلی و مبل و صندلی خودرو قابل استفاده می باشدو با ماساژ حرفه ای درد عضلات را کاهش و به شما احساس آرامش می بخشد.


روکش صندلی ماساژور


توصیه ما در استفاده از این محصول برای کسانی که مشکلات خاص دارند و بانوان باردار این است که با پزشک خود قبل از استفاده مشورت کنند.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور برای تمام سنین از کودک تا کهنسالان عزیز مناسب می باشد.


روکش صندلی ماساژور


روکش صندلی ماساژور بسیار سبک و قابل حمل می باشد، همچنین به آسانی وصل می شود و با استفاده از آن شما از یک ماساژ عالی لذت خواهید برد.


روکش صندلی ماساژور


روکش صندلی ماساژور با فندکی خودرو در اتومبیل شما قابل استفاده یا در منزل با برق شهری کار میکند.آداپتور و کابل بر روی محصول موجود می باشد.


روکش صندلی ماساژور


ابعاد روکش صندلی ماساژور 48*100 سانتی متر و بند آن قابل تنظیم می باشد.این محصول قابلیت فوق العاده  ماساژ حرارتی دارد که این مزیت برای این محصول با این قیمت بسیار عالی می باشد.

روکش صندلی ماساژورابعاد محصول  برای پشتی 47*118 و کفی 44*75 و به راحتی بر روی انواع صندلی و مبل قابل استفاده است.


روکش صندلی ماساژور


شما می توانید در قسمت فروش اینترنتی روکش صندلی ماساژور محصول را سفارش داده و در کوتاهترین زمان درب منزل تحویل بگیرید. 


روکش صندلی ماساژور


برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فروش روکش صندلی ماساژور بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت : 199000 تومان

خرید محصول