تسمه محافظ چمدان چیست؟

در طول سفر به همراه داشتن یکسری از وسایل لازم و ضروری می باشد، بنابراین حفظ و نگهداری از این وسایل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استفاده از وسایل و تجهیزات امنیی در طول سفر می تواند کمک بسزایی در راحتی و آرامش در طول سفر برای شما داشته باشد.

 


معمولا همه ما برای سفر رفتن به همراه خود یک چمدان یا سک دستی و کوله پشتی داریم، حال اگر محجم وسایلی که درون چمدان قرار داده ابشیم زیاد باشد، امکان باز شدن در چمدان و بیرون ریختن وسایل زیاد می باشد که می تواند یکی از دغدغه های ما در طول سفر باشد.
اما دیگر جای نگرانی نیست، شما می توانید با خرید بند محافظ چمدان براحتی این مشکل را حل کنید. اگر برای شما سوال پیش آمده است که بند محافظ چمدان چه می باشد با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری در رابطه با این محصول به شما اارئه دهیم.شاید تا بحال توی فرودگاه یا ترمینال های مسافربری شاهد بند های رنگی یا مشکی که بر روی چمدان ها بسته شده اند، بوده اید و این سوال برای شما پیش امده باشد که این بند ها چیست و یا حتی کاملا بی تفاوت از کنار آن گذر کرده اید، اما باید بگویم تسمه محافظ چمدان یکی از تجهیزات ایمنی سفر می باشد.

 


یکی از مهمترین دلایل استفاده از بند محافظ چمدان، جلوگیری از بازشدن چمدان در حین جابجایی می باشد. زیرا این بند به دور چمدان شما بسته می شود.
 با توجه به قفلی که بر روی تسمه محافظ چمدان تعبیه شده است، در صورت بروز مشکل و باز شدن ناگهانی درب چمدان، مانع از بیرون ریختن وسایل شما می کند.

 


در حال حاضر نمونه های مختلفی از این تسمه محافظ در بازار وجود دارد، برخی از نمونه های آن دارای رنگ های فانتزی و زیبا، برخی تسمه چمدان قفل دار و برخی نمونه ها برزنتی و برخی دیگر کشی می باشند که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

 


برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی تسمه محافظ چمدان بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید

قیمت : 25000 تومان

با مشاهده این ویدئو اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید