خرید آبمیوه گیری دستی اهرمی ایرانی

آبمیویه ها بخصوص آبمیوه هایی با رنگ قرمز دارای آنتی اکسیدان فراوان می باشند که می تواند در تامین سطح سلامت بدن تاثیر بسزایی داشته باشد.




هر چند استفاده از آبیموه ها برای سلامت بدن مفید می باشد، بخصوص برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن بسیار مهم می باشد اما آبمیوه های صنعتی دارای مضراتی نیز می باشند.




آبمیوه های صنعتی به دلیل دارا بودن قند و نگهدارنده ها می تواند برای کودکان دارای مضراتی باشد، بنابراین توصیه پزشکان بر استفاده از آبمیوه های طبیعی می باشد.




برای تهیه یک لیوان آبمیوه طبیعی لازم به دسترسی به آبمیوه گیری برقی نمی باشد و شما می توانید با خرید آب میوه گیری دستی و بدون نیاز به صرف هزینه بالا به تهیه آبیموه طبیعی پیدا کنید.




یکی از انواع آب میوه گیری دستی ساخت ایران، آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتامی باشد که توانسته است در مقابل محصولات خارجی به خوبی بدرخشد.




با استفاده از این آبمیوه گیری دستی اهرمی می توانید آب انار، پرتقال، لیمو، گریپ فورت و به طور کلی انواع مرکبات را بگیرید و بدون احساس تلخی در آبمیوه.




این آبمیوه گیری فلزی دارای یک دسته اهرمی بسیار قدرتمند می باشد و کار با این محصول هیچ آموزشی لازم نداشته و تمامی اعضای خانواده می توانند از آن استفاده کنند.




برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب انار گیری دستی اهرمی به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  165000 تومان

خرید