خرید انواع در مگنتی در اصفهان

درب های مگنتی می توانند کمک بسزایی در صرفه جویی انرژی داشته باشند، بخصوص در فصول سرد سال که تا 70 درصد مانع هدر رفت انرژی در اماکنی که نیاز به تردد بالایی دارند. این درب ها دارای نمونه های مختلفی ر بازار این محصولات بوده که آسان مش یک برند ایرانی فعال در این زمینه می باشد.

 


یکی از بزرگترین و موفق ترین برند های تولیدی درب های آهنربایی در ایران، برند آسان مش می باشد که همواره در تلاش است که با استفاده از بهترین متریال، محصولاتی لایق مصرف کننده ایرانی تولید کند که قدرت رقابت با محصولات خارجی که در بسیاری از موارد دارای کیفیت پایی بوده را داشته باشد.

 


 

درب پلاستیکی مگنتی آسان مش عرض 270، یکی از انواع محصولات این کمپانی می باشد که مناسب برای مراکز فروش و کلیه اماکنی که دارای تردد بالایی می باشند، طراحی شده است. این پرده پلاستیکی از سه قسمت تشکیل شده که قسمت بالایی آن با یک نوار پارچه ای محکم دوخته شده است.

 

 


از مهمترین مزیت های محصولات برند آسان مش، نحوه نصب آسان و بدون نیاز به ابزار خاصی می باشد. در قسمت بالایی این محصول یک چسب بسیار محکم تعبیه شده است که با برداشتن روکش آن می توانید درب را در محل مورد نظر براحتی نصب کنید.

 برند آسان مش برای هموطنان ساکن در مناطق گرم کشورمان نیز محصولی داشته که کمک بسزایی در تامین آسایش و آرامش آنها دارد. درب توری مگنتیک ایرانی که نه تنها ار ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری می کند، باامکان جابجایی هوای داخل و خارج به تعدیل دمای هوا نیز کمک بسزایی داشته.

 این برند موفق علاوه برمحصولاتی متناسب برای استفاده خانگی، محصولاتی تجاری نیز تهیه و تولید کرده است. رمز موفقیت این برند دقت در انتخاب متریال و نحوه ساخت محصولات می باشد.

 


 

این برند ایرانی در تلاش است با تولید ملی گامی در جهت رشد و شکوفایی وطن داشته باشد، خرید درب های مگنتی آسان مش کمک بسزایی در حمایت از تولید کننده داخلی داشته. خرید