خرید اینترنتی قاب بشقاب میناکاری

قاب بشقاب میناکاری

هنر میناکاری یا مینا سازی یکی از هنر های دستی اصیل ایرانی می باشد که با دستان هنرمندان ایرانی به ظرافت انجام می گیرد.  می توان گفت نقش و نگارهای میناکاری به نحوی الهام گرفته از طرح های اسلیمی استفاده شده در طراحی بناهای باستانی می باشد.
هنر میناکاری می تواند بر روی ظروف مختلف پیاده سازی شود از جمله گلدان، بشقاب، قاب و غیره.
قاب های میناکاری یکی از صدها نمونه محصولات میناکاری می باشد که میتواند علاوه بر زیبایی نماینده یک هنر اصیل ایرانی در محل زندگی شما باشد.
با خرید قاب بشقاب میناکاری به عنوان یک دیوار کوب، می توانید علاوه بر زیبا به خانه خود، رنگ و بوی سنت و هنر را به محل زندگی خود هدیه دهید.
یک قاب میناکاری می تواند به عنوان یک هدیه ارزشمند برای عزیزانی باشد که شما آنها را دوست دارید.
قاب بشقاب میناکاری، متشکل از یک بشقاب از جنس مسی می باشد که با استفاده از رنگ های آبی لاجوردی و فیروزه ای مینایی  با مهارت و ظرافت بالایی طراحی شده است.
قطر بشقاب میناکاری شده در این محصول 16 سانتی متر می باشد که در یک قاب چوبی منقش زیبا قرار گرفته و امکان آویزان کردن این ابزار میناکاری محصول را فراهم می آورد.


 

 

جنس جعبه ای که بشقاب میناکاری را در برگرفته است، از چوب مرغوب و با کیفیت می باشد که به عنوان یک محافظ خوب برای این اثر هنری می باشد. وامکان استفاده از این محصول را ابزار میناکاری به صورت دیوار کوب مهیا می سازد. می توان این قاب را به صورت مربع یا لوزی به دیوار آویزان کرد و از زیبایی هنر میناکاری لذت برد.
خرید قاب بشقاب میناکاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی علاوه بر قیمت مناسب از حیث حمایت از صنایع دستی کشور می تواند گزینه مناسبی باشد. می توان با خرید قاب میناکاری علاوه بر زیبایی، لذت دیدن یک هنر اصیل را به عزیزانمان هدیه دهیم.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید این محصول به وبسایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن دریافت اطلاعات بیشتر از یک خرید راحت و مطئمن لذت ببرید.


برای مشاهده لیست محصولات به لینک زیر مراجعه نمائید

 

خرید محصول