خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به صورت عمده

از جمله هنرهایی که برای زینت بخشیدن سطح فلزات مورد استاده قرار می گیرد که معمولا بر روی زیر ساخت هایی از جنس طلا، نقره و بیشتر بر روی مس پیاده سازی می شود. بیشترین رنگ مورد استفاده در هنر میناکاری رنگ آبی می باشد و به همین دلیل به این هنر میناکاری می گویند.
رنگ میناکاری متشکل از ترکیبی از اکسید فلزات بهراه چند گونه نمک می باشد، که این رنگ ها برای آماده سازی نیاز به طی مراحل خاصی دارد از جمله اضافه کردن صمغ عربی و گلیسیرین، که این رنگ ها در کوره مورد حرارت قرار می گیرد و رنگ دارای ثبات بر روی ظرف می شود.

 این روزها هنر میناکاری بیشتر در شهر اصفهان تولید می شود، هرچند این هنر زیبا در بسیاری از شهرهای دیگر نیز در حال تولید می باشد و به عنوان منیع درآمد بسیاری از خانوارها می باشد. برای اطلاع از قیمت میناکاری اصفهان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 در تولید ظروف میناکاری روی مس اصفهان بیشترین رنگ زمینه مورد استفاده آبی، سبز و گاهی قرمز می باشد. زیر ساخت های مورد استفاده برای هنر میناکاری معمولا با هنر قلمزنی به زیبایی آراسته می شود و برجستگی های زیبایی بر روی زیر ساخت زیبایی خاصی به آن می دهد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
لازم بذکرمی باشد که یکی از ویژگی های صنایع دستی بخصوص هنر میناکاری، یونیک بودن هر محصول می باشد که هیچ دو ظرفی با طرح کاملا یکسان مشاهده نخواهید کرد. برای خرید اینترنتی میناکاری اصفهان می توانید به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید.

 

 

 

نکته قابل تامل میزان حرارت مورد استفاده برای زیر ساخت های متفاوت برای تولید میناکاری می باشد، به عنوان مثال در صورت استفاده از زیر ساخت طلا حرارت کوره 400 اما برای زیر ساخت مس حرارت بین ۶۰۰ الی ۹۰۰ درجه حرارت مورد نیاز است.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.