خرید بند رخت تاشو آپارتمانی با قیمت مناسب | تک سبد

 این روزها در هر خانه ای شما یکی از انواع مدل بند رخت آپارتمانی را می بینید، در واقع استفاده از این بند رخت به عنوان یکی از ملزومات زندگی مدرن می باشد.
در حال حاضر به دلیل کمبود فضا برای خشک کردن لباس های شسته شده استفاده از انواع بند رخت آپارتمانی می تواند یک راه حل مناسب باشد.
یک بند رخت تاشو آپارتمانی باید دارای ویژگی هایی باشد تا به عنوان یک محصول خوب شناخته شود از جمله جنس بدنه که باید ضد زنگ و خوردگی در اثر رطوبت باشد.
به عنوان مثال بند رخت آپارتمانی از جنس آلومنیو علاوه بر وزن مناسب دارای خاصیت ضد زنگی می باشد که می توان از آن تا ده سال استفاده کرد.
یک بند رخت باید دارای ابعاد مناسب باشد که هنگام باز کردن آن بتوان انواع لباس ها را بر روی آن خشک کرد و همچنین بعد از جمع کردن به راحتی در محلی قرار گیرد.
بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clotheslineیک محصول ایرانی و جدید می باشد که نیاز شما به یک بند رخت برای خشک کردن لباس ها در فضای کم را مرتفع می سازد.
استفاده از این بند رخت با توجه به ابعاد استاندارد قابل استفاده در تراس و حیاط های کوچک  می باشد و براحتی می توانید انواع لباس را بر روی آن خشک کنید.
این محصول دارای دو طبقه می باشد که در طبقه بالا می توانید انواع لباس، شال و مانتو را پهن کرد و از طبقه زیرین برای خشک کردن البسه نوزادان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بند رخت آپارتمانی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 99000  تومان

خرید