خرید حباب ساز برقی اسباب بازی هدیه مناسب کودکان

حباب های تو خالی کروی با سطح رنگین کمانی که لحظاتی زیبا و رویایی خلق می کند. این حباب ها یادآور خاطرات دوران کودکی ما می باشد، روزگارانی که با استفاده از آب و کف و یک لوله خودکار حباب هایی زیبا می ساختیم. 

حباب ساز برقی اسباب بازی، یک جایگزین بسیار خوب برای آب و کف و لوله خودکار دوران کودکی ما می باشد. این محصول به راحتی و بدون ریخت و پاش در یک لحظه تعداد زیادی حباب تولید می کند.

 با خرید دستگاه حباب ساز برقی، می توان تولد کودکا خود را رویایی و هیجان انگیز کنیم. هر چند استفاده از این دستگاه در کنار یک نور پردازی و دیجی می تواند لحاظات شاد در یک مهمانی رسمی رقم بزند.

 بازی با حباب ها می تواند کمک به پرورش خلاقیت و قدرت تمرکز کودکان شما داشته باشد. شادی و هیجان یک روز خوب را برای آنها رقم بزند.
ابعاد این محصول کوچک و قابل حمل می باشد و شما براحتی می توانید آن را با خود جابجا کنید.  سیم همراه بسیار این محصول بلند بوده و آزادی عمل و حرکت را فراهم می آورد.
این محصول علاوه بر اینکه می تواند از برق شهر تغذیه کند دارای یک کانکتور می باشد که امکان اتصال به فندکی ماشین را دارا می باشد و شما می توانید حتی در گردشهای بیرون از منزل از این دستگاه استفاده کنید.
همراه این محصول یک محلول کف ساز ارائه می شود که با مخلوط کردن آن با مقدار مشخصی از آب و ریختن در محل مخصوص دستگاه امکان تولید حباب ها فراهم می شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید