خرید سفره قلمکاری اصقهان

یکی از انواع هنر های دستی ایرانی که از دیر باز برای تولید پارچه هاس سنتی زیبا مورد استفاده قرار میگرفته، هنر قلمکاری می باشد که دارای تاریخ و پیشینه ای طولانی می باشد. این هنر به عنوان یکی از جاذبه های تاریخی و سازه های دستی شهر اصفهان محسوب می شود.
محصولات قلمکاری به نوعی درهم آمیختگی زیبایی از عشق و هنر را به رخ می کشد. این هنر توانسته است جلوه هایی تازه خلق نماید. غیر ممکن است شما ایرانی باشید و تا بحال محصولات قلمکاری را ندیده یا حتی استفاده نکرده باشید.
سفره قلمکاری اصفهان یکی از این محصولات می باشد که دارای شهرت جهانی می باشد و علاوه بر علاقه مندان داخلی دارای طرفداران خارجی نیز می باشد که این نشان از اصالت و زیبایی این هنر زیبا و چشم نواز دارد.
در گذشته های نه چندان دور استفاده از سفره قلمکاری در هر خانواده ای مرسوم بوده و در واقع سفره های یکبار مصرف و پلاستیکی جایگاهی در زندگی افراد نداشته و همین امر تاثیر بسزایی در سلامت جامعه و حتی برای حفظ محیط زیست نیز بسیار مفید بوده است.
اگر شما نیز به سلامت خانواده خود و همچنین محیط زیست اهمیت می دهید می توانید با خرید سفره قلمکاری اصفهان و جایگزین کردن این سفره به جای نمونه های پلاستیکی و یکبار مصرف گامی موثر در راستای بقای محیط زیست برداشته.
یکی از مهمترین ویژگی های پارچه های قلمکار تنوع طرح و رنگ این محصولات می باشد که متناسب برای هر سلیقه ای محصولی وجود دارد. تنوع محصولات قلمکاری محدود به سفره نمی باشد . شامل انواع رومیزی قلمکاری، رو تختی، پرده و حتی انواع لباس سنتی نیز می شود.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات قلمکاری و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نمائید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید