خرید عینک دخترانه

خرید عینک دخترانه با جدید ترین مدل ها و به روز ترین فریم ها و برند ها هدیه ای عالی برای کسانی که دوستشان دارید.خرید عینک دخترانه در سایت ما بسیار متنوع و زیباست و همه می توانند عینک آفتابی خود را در بین انواع مدل های عینک دخترانه انتخاب نمایند .برای خرید عینک دختارنه با ما همراه شوید و خرید عینک دخترانه خود را به صورت اینترنتی ثبت نموده و به صورت پستی دریافت نمایید.

 

خرید اینترنتی عینک آفتابی دخترانه

خرید پستی عینک آفتابی دخترانه

عینک آفتابی دخترانه طرح پرنسس جدیدترین طرح از عینک آفتابی های فروشگاه تک سبد

به همراه چهار اشانتیون ( کیف ، دستمال ، کاور ضد خش و اسپری )

ارسال سریع به سراسر ایران

دارای 3 طرح رنگ بسیار جذاب

رنگ مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت پیغام ذکر نمایید

خرید عینک آفتابی دخترانه طرح پرنسس

خرید عینک دخترانه

فروشگاه اینترنتی عینک دخترانه

خرید پستی عینک دخترانه

عینک دخترانه جدید


 

خرید اینترنتی و پستی عینک آفتابی زنانه برای همه بانوان ایرانی است تا عینک آفتابی زیبا و استانداردی را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

 

خرید عینک آفتابی زنانه طرح پرنسس دارای شیشه های یو وی 400 به همراه کیف مخصوص عینک آفتابی زنانه ، دستمال تمیزکننده ، کاور محافظ ضد خش و همچنین اسپری تمیز کننده و ضد بخار که به صورت هدیه با عینک آفتابی پرنسس به شما تقدیم می شود.


خرید عینک آفتابی دخترانه مارک

 

عینک آفتابی پرنسس دارای بدنه ای کاملا کاچویی می باشد که از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و ضربه بهره مند می باشد . این عینک به گونه ای طراحی شده است که به تمام صورت ها می نشیند و از استفاده آن لدت خواهید برد.

 

با خرید عینک آفتابی پرنسس نظر دیگران را به خود جلب کنید و همه را مجذوب زیبایی عینک آفتابی خود نمایید . این عینک آفتابی در 3 طرح رنگ به شما عرضه می شود.


خرید عینک دودی زنانه طرح مارک

 

رنگ بندی این عینک آفتابی عبارت است از : مشکی ، قهوه ای که رنگ قهوه ای طرحی پلنگی دارد . در صورت تمایل برای خرید عینک آفتابی طرح پرنسس زنانه روی دکمه خرید پستی زیر کلیک کنید و سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی تک سبد ثبت نمایید.

 

 


عینک آفتابی دخترانه قهوه ای

اضافه به سبد خرید

قیمت: 27,000 تومان