خرید فیروز کوبی اصفهان

فیروزه کوبی یکی از هنر های بسیار زیبا و چشم نواز ایران است و با اینکه چند سالی بیشتر نیست که رونق یافته است، با این حال به قدری این محصولات شگفت انگیز هستند که در همین مدت کم توانسته باشد، طرفداران زیادی را مجذوب خود نماید.


قیمت ظروف فیروزه


کانون تولید و عرضه ی آثار فیروزه کوب، شهر اصفهان میباشد که علاوه بر فیروزه کوبی بر روی ظروف مختلف هم چون گلدان، قندان، شکلات خوری و... بر روی زیورآلات نیز انجام میشود که زیورآلات فیروزه، جز پر طرفدار ترین زیورآلات میباشند.


آجیل خوری فیروزه


همانطور که گفته شد مهد فیروزه کوبی شهر اصفهان است، بنابراین برای خرید ظروف فیروزه کوبی اصیل و مرغوب باید سری به بازار های اصفهان بزنید.


قندان فیروزه کوبی


یکی از پرکاربرد ترین ظروف فیروزه کوبی اصفهان، آجیل خوری فیروزه کوب میباشد، سنگ فیروزه به کار رفته شده در این ظروف، فیروزه ی اصل نیشابور میباشد. بنابراین مرغوب و با کیفیت استو بدیهی است که با این وجود قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان قدری بالا باشد.این ظرف آجیل خوری زیبا به قیمت 190000 تومان به فروش میرسد.


خرید آجیل خوری فیروزه


قندان ها نیز از آن دسته ظروفی هستند که در زندگی روزمره بسیار کارآمد میباشند و علاوه بر استفاده ی کاربردی، میتوان آنها را به عنوان عنصر تزیینی برای دکوراسیون منزل شناخت.


قندان فیروزه کوبی


ظروف فیروزه کوبی آنقدر مجلل هستند که استفاده از آن د پذیرایی ها و مهمانی ها، میزبان را برجسته و خوش سلیقه نشان دهد.


خرید