خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

یکی از مولفه های مهم در دنیای کسب و کار تبلیغات است٬ سازمانها برای بقا خود و سبقت گرفتن از رقبا روشهای تبلیغاتی مختلف مانند هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند. هدایای تبلیغاتی شرکتی روشی موثر برای ارتقا کسب و کار است٬ شرکتهای موفق قدردانی و تشکر از مشتری را در الویت قرار میدهند٬ هدیه تبلیغاتی شرکتی راهی برای تبدیل مشتریان معمولی به مشتریان وفادار است.


هدایای تبلیغاتی خاص


هدایای تبلیغاتی شرکتی٬ هدایایی هستند که نام تجاری سازمان روی آن قرار میگیرد و به کارکنان٬ مشتریان وفادار و مشتری احتمالی داده میشود.این هدایا یک ابزار سرمایه گذاری هوشمندانه برای سازمان است. بقا هر سازمان مسئله بسیار مهمی است٬ خرید هدایای تبلیفاتی برای بقا بسیار مفید و موثر است و برای کسب و کارهای نوپا هم به شدت توصیه میشود٬ چون هم باعث معرفی به بازار هدف و هم باعث جذب مشتری و افزایش فروش میشود.پاور بانک خورشیدی سولار 5000mah:

پاوربانک خورشیدی YT دارای صفحه سولار برای شارژ با نورخورشید و ورودی usb برای شارژ با برق است. این محصول دارای یک صفحه لامپ قوی با ۲۰ ال ای دی است٬ که نور موردنیاز شما را فراهم میکند٬ دارای دو عدد خروجی با جریان 5v-1A و 5v-2A مناسب برای شارژ انواع دستگاههای دارای usb میباشد.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:79000 تومان

خرید محصول


قاب بشقاب میناکاری طرح پیچان: 

این قاب یکی از هدایای تبلیغاتی مینا است و دارای ایعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر است و قاب میناکاری شده درون آن دارای قطر ۳۰ سانتی متر و از جنس مس است٬ این هدیه تبلیغاتی میناکاری میتواند٬ دکوراسیونی بینظیر به خانه شما ببخشد.


هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:89000 تومان

خرید محصول

 

سفره قلمکار اصفهان طرح گل ریز ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر:

این سفره قلمکار دارای طرح های زیبایی است و کیفیت عالی دارد٬ جنس پارچه از کرباس است٬ طرح زیبای سفره با رنگهای گیاهی سنتی و با قالبهای چوبی تراشیده شده٬ درست شده است. این سفره اثر دست هنرمندان اصفهانی است.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:35000 توومان

خرید محصول


جا دستمال کاغذی خاتم کاری:

این جادستمال کاغذی دارای ابعاد ۷*۲۶ سانتی متر است٬ برای گذاشتن روی میز مناسب است٬ دستمال هایی با عرض ۵ سانتی متر را میتوان درون آن جاداد.


بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:48000 تومان

خرید محصول