دستگاه حشره کش برقی سقفی

زمانی که در محیطی باز و یا بسته مشغول به انجام کاری هستنید و یا با خانواده خود به گوشه ای آرامش نیاز دارید، موجوداتی ریز و موذی این آرامش را به هم خواهند زد.


لامپ ال ای دی


شما می توانید در هر محیطی از لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp استفاده نمایید و این حشرات ریز و موذی را از بین ببرید.


لامپ حشره کش


می توانید بدون دخالت دست و یا انجام کاری این حشره کش برقی سقفی را روشن نمایید و با متصل کردن آن به سرپیچ های برق دستگاه را روشن نمایید.


لامپ ال ای دی حشر کش


با روشن شدن این دتسگاه جریان الکتریکی درون لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp شروع به کار خواهد کرد و با نزدیک شدن حشره شکی الکتریکی به آن وارد خواهد شد.


لامپ ال ای دی حشر کش


شما می توانید فقط این دستگاه حشره کش برقی سقفی را به سرپچ متصل کنید و بقیه کار را به آن بسپارید.


لامپ ال ای دی


نور بنفشی که درون لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp وجود دارد حشرات را به خود جذب خواهد کرد و با نزدیک شدن آن ها به مرکز لامپ شک الکتریکی کار آن ها را تمام خواهد کرد.


لامپ برقی حشره کش


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین دستگاه های حشره کش برقی را در دسترس قرار داده است که می توانید آن ها را با قیمت مناسب سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.


لامپ


لازم به ذکر است که این لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp قبل از ارسال تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول