روکش صندلی ماساژور حرارتی یک ورزش غیر فعال

شیوه های مختلفی از ماساژ وجود دارد که برای درمان و تسکین بسیاری از درد ها استفاده می شود در واقع در فرآیند ماساژ فشار هایی به مفاصل و عضلات بدن وارد می شود که منجر به کاهش درد های ناشی از فعالیت های روزانه می شود.

 یکی از دردهایی که اکثر کارمندان با آن سروکار دارند، سردردهای تنشی می باشد که برای درمان آنها اکثرا به مسکن ها روی می آورند امام استفاده از یک ماساژ در ناحیه گردن می تواند منجر به کاهش دردهای تنشی شود.
اگر شما به دلیل داشتن مشغله کاری فرصت رفتن به مراکز ماساژ درمانی را ندارید می توانید با خرید روکش صندلی ماساژور از یک ماساژ لت بخش برخوردار شوید.این محصول با استفاده از مکانیسم لرزشی، حرارتی خود در قسمت های گردن، کتف و گردن یک ماساژ خوب برای شما فراهم می آورد. استفاده از ماساژ می تواند باعث افزایش سرتونین در خون و کاهش دردها می شود.
 متخصصان ماساژ را یک نمونه خوب از ورزش غیر فعال نام برده اند که می تواند موجب به کاهش دردهای عضلانی و سردرد های تنشی شود.
روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره، دارای ابعاد مناسب و وزن پایینی می باشد و می توانید آن را با خود به محل کار برده و بر روی صندلی محل کار قرار داده و در حین کار کردن از یک ماساژ خوب لذت ببرید.

 این روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی را می توانید در خانه بر روی مبلمان نیز در حالت نشسته یا خوابیده استفاده نمائید. استفاده از ماساژ قبل از خواب می تواند باعث بهبود کیفیت خواب شما بشود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 199,000  تومان

خرید