سفره قلمکاری اصفهان؛ اصیل و باکیفیت

سفره قلمکار، محصولی زیبا و خاطره انگیز است که آمیزه ای از طرح، نقش و هنر اصیل و کهن ایرانی است و تمامی ایرانیان به وجود چنین هنری در سرزمین خود افتخار می کنند.


خرید سفره قلمکار


این هنر نفیس امروز در پارچه و سفره قلمکار تجلی پیدا کرده است و در شهر اصفهان بسیار پررونق و پرطرفدار است و توانسته است نظر بسیاری از هنردوستان را جلب کند.


قیمت سفره قلمکار


می توان از پارچه و سفره قلمکار اصفهانی برای تزئین، رومیزی، نگهداری نان و... استفاده کرد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که این نوع از صنایع دستی را به صورت اصل و باکیفیت از شهر اصفهان، زادگاه هنر قلمکاری، خریداری کنند.


قیمت قلمکاری


اگر به این نوع پارچه و هنر علاقمند هستید ولی به دلایلی نمی توانید این نوع پارچه را از شهر اصفهان خریداری کنید یا نگران کیفیت و اصالت این محصول هستید، دیگر نگران نباشید. فروشگاه تک سبد همه چیز را برای شما آسان خواهد کرد.


سفره قلمکاری نفیس


می توانید با مراجعه به سایت تک سبد از تمامی محصولات این فروشگاه دیدن فرمایید. انبارهای تک سبد در اصفهان قرار دارد و به همین خاطر محصولات خود را از تولیدکنندگان خریداری می کند و با قیمتی کاملا مناسب و بی بدیل به مشتری عرضه‌ می کند.


سفره قلمکاری


خرید سفره قلمکاری اصفهان از سایت تک سبد کاملا آسان است و این محصول با ضمانت برگشت به شما ارائه خواهد شد. ابعاد این سفره 100*100 سانتی متر است و با پارچه کاملا طبیعی و از جنس پنبه تهیه شده است.


قلمکار


رنگ های بکاررفته در این محصول کاملا طبیعی است و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه نیست. این پارچه قابل شستشو می باشد ولی باید در آب با دمای کمتر از 30  درجه سانتی گراد شسته شود.


سفره قلمکار اصفهانی

قیمت سفره قلمکار در سایت اینترنتی تک سبد: 39000 تومان

خرید محصول