شیلنگ جادویی xhose، عجیب ترین شیلنگ آب

همیشه برای شستشوی شیشه ها٬ نقاط دور از دسترس٬ حیاط منزل٬ اتومبیل٬ دیوار٬ سرامیک٬ آبیاری گیاهان و.... به دنبال یک شیلنگ بسیار بلند بوده اید٬ البته همیشه نگرانی ازذبابت نگه داری شیلنگهای بسیاربلند در محیط کوچک آپارتمانی را داشته اید٬ چون شیلنگهای بلند فضای زیادی را اشغال میکنند و باعث نامرتبی و به هم ریختگی محیط میشود٬ پیشنهاد ما برای رهایی از این مشکلات شیلنگ جادویی ایکس هوز است.


شیلنگ جادویی اصل


این شیلنگ٬ یک شیلنگ معمولی نیست و محصولی استثنایی است٬ که طراحی خارق العاده ای دارد٬ این شیلنگ یکی از عجیب ترین شیلنگها است٬ زیرا در ابتدا ۵ متر است و با اتصال به شیر آب و جریان یافتن آب درون شیلنگ به طور معجزه آسایی به طول ۱۵ میرسد٬ و شما را با جادوی خود شگفت زده میکند.


شیلنگ جادویی xhose


یکی دیگر از عجایب شیلنگ xhose جمع آوری خودکار آن است٬ با قطع جریان آب٬ شیلنگ باز شما را شگفت زده میکند و به طول اولیه یعنی ۵ متر بازمیگردد. این شیلنگ با همه شیلنگها متفاوت است و شبیه به این شیلنگ اصلا وجود ندارد. 


شیلنگ مجیک هوس


شیلنگ جادویی مجیک هوز ساخت چین است و ساخته شده با تکنولپژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است٬ بدنه شیلنگ مقاوم٬ مستحکم٬ انعطاف پذیر و ضد ضربه است. این شیلنگ از یک لایه انهطاف پذیر درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده٬ که این دولایه با روکشی از جنس مش بافته شده قوی پوشیده شده است.شلنگ جادویی ایکس هوز


این شیلنگ دارای یک آبپاش با ۸ نوع عملکرد مختلف است٬ که هر کدام از این ۸ مدل مخصوص کارخاصی است٬ که شما بنا به نیاز خود میتوانید آن را تنظیم کنید. این محصول عجیب و باورنکردنی بر خلاف شیلنگهای دیگر گره نمیخورد٬ پس برای استفاده از آن لازم نیست زمان زیادی را صرف باز کردن گره های آن بکنیم. شیلنگ جادویی xhose موجب رضایت همگارن شده است.


خرید شیلنگ آب جادویی


با خرید شیلنگ آب جادویی از فروشگاه اینترنتی تک سبد٬ در استفاده اول از جادوی این شیلنگ شگفت زده میشوید.

قیمت:21000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید