فواید استفاده از دستگاه حجامت خشک | ارزان قیمت

یکی از روش های سنتی که از گذشته های دور تا به کنون برای استفاده از خواص درمانی آن مورد استفاده قرار می گیرد، روش بادکش درمانی یا به قول عامه لیوان انداختن می باشد.
این روش درمانی از دیر باز توسط اطباء شرقی بخصوص چینی های مورد استفاده قرار می گرفتهاست، این روش درمانی برای درمان بسیاری از بیماری ها و درد ها مورد استفاده قرار گرفته است.

 با توجه به اینکه استفاده از داروهای شیمیایی دارای عوارض می باشد که گاها این عوارض جبران ناپذیر می باشد استفاده از رو های طب مکمل می تواند کمک شایانی به بهبود بساری از بیماری ها کرده و موجب تسریع روند بهبود بشود.
دستگاه حجامت خشک یا بادکش بدن از جمله روش های طب فیزیکی و مکمل می باشد که دارای سابقه چند هزار ساله بخصوص در طب سنتی ایران دارد و مورد استفاده بزرگانی از جمله ابوعلی سیناو رازی و ... بوده است.

 


 

استفاده از این روش درمانی برای بهبود دردهای ناشی از گرفتگی عضلات بسیار موثر می باشد، زیرا این دردها ناشی از خستگی و تجمع اسید لاکتیک در عضلات می باشد و استفاده از بادکش درمانی بدن می تواند با افزایش جریان خون در این نقاط به کاهش درد منجر شود.

 اطبا طب سنتی پیشنهاد می کنند افرادی که دارای طبع سرد و بلغمی مزاج می باشند استفاده از دستگاه حجامت خشک به وضوح اثر بهتری نسبت به حجامت تر دارد.

 آیا استفاده از بادکش طبی بدن برای رفع یبوست مفید می باشد؟

متخصصان طب سنتی بر این باورند که استفاده از بادکش طبی بدن برای ماساژ شکم در جهت رفع یبوست بسیار مفید می باشد. ماساژ شکم به صورت ساعت گرد با بهبود در خون‌رسانی باعث بهبود تخلیه کولون و افزایش تحرک روده‌ای و رفع یبوست می‌شود.
آیا استفاده از بادکش می تواند در برطرف کردن افسردگی موثر باشد؟

به توصیه متخصصان طب سنتی استفاده از بادکش گرم  در قسمت پشت قفسه سینه خاصیت ضد افسردگی و نشاط ‌آوری و همچنین افزایش متابولیسم بدن می‌شود.
بادکش درمانی و کاهش وزن :

استفاده از بادکش گرم  در نواحی پهلوی ها به سمت سطح خارجی ران‌ پا در رفع چربی‌ها در این نقاط بسیار  کمک کرده از نظر طب سنتی این مورد به دلیل طبع سرد چربی ها می باشد که با بادکش گرم در این نواحی موجب آب شدن چربی ها می شود.
علت استفاده از بادکش گرم بر اساس این تعریف می باشد که طب سنتی بر این اصل باور دارد که بسیاری از درد های بدن ناشی از غلبه سردی بر بدن ایجاد می شود و با استفاده از بادکش گرم تسکین پیدا می کند.

 
شما برای بهرمندی از این روش درمانی می توانید با خرید یک دستگاه بادکش طبی ارزان به راحتی و در منزل از این روش طب سنتی استفاده کنید.بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار یکی از انواع این دستگاه بادکش می باشد که دارای 6 عدد کاپ پلاستیکی و یک عدد دسته وکیوم می باشد که برای شما استفاده از این روش درمانی را ممکن می سازد.
استفاده از این دستگاه می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها موثر می باشد از جمله

  • تاثیر در درمان دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمری
  • تاثیر در درمان خواب رفتگی اندام تحتانی بدن
  • تاثیر در درمان خستگی زودرس
  • تاثیر در درمان چاقی
  • تاثیر در درمان یبوست
  • تاثیر در درمان خون دماغ
  • تاثیر در درمان زانو درد و درد ناشی از آرتروز
  • تاثیر در درمان اسپاسم عضلانی بدن

برای مشاهده این محصول و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید محصول اصل و با کیفیت لذت ببرید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید