قیمت حباب ساز برقی اتوماتیک در اصفهان

استفاده از حباب ها در کنار رقص نور و دیجی می تواند لحظاتی شاد و به یاد ماندنی برای شما رقم بزند، دنیای رویایی حباب ها می تواند برای همه هیجان انگیز باشد.
با استفاده از یک دستگاه حباب ساز برقی می توانید لحظات شاد خود را زیباتر نمائید، لحظاتی که می تواند برای همیشه یادآور خاطره خوش آن روز برای شما باشد.
در حال حاضر انواع مختلفی دستگاه حباب ساز برقی در بازار موجود می باشد که یکی از انواع آن حباب ساز برقی double wheels می باشد.
شما می توانید از این دستگاه حباب ساز برقی در تالار ها در کنار دیجی و رقص نور، مهد کودک و در باغ و حتی منزل نیز استفاده نمائید.
این دستگاه حباب ساز برقی اتوماتیک دارای بدنه ای از جنس پلاستیک می باشد و قابل حمل،  و شما می توانید در هر مکانی از این دستگاه استفاده کنید. می توانید به راحتی همراه خود برده و استفاده نمایید.
این دستگاه حباب ساز دارای یک پره چرخان با حدود 18 عدد دایره برای ساخت حباب می باشد که در هر لحظه تعداد زیادی حباب می سازد.


از مهمترین ویژگی های این حباب ساز برقی علاوه بر وزن کم می توان امکان اتصال به فندکی اتومبیل را نام برد که امکان استفاده از این محصول را در فضای باز نیز فراهم می آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید حباب ساز برقی به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  55000 تومان

خرید