مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

با توجه به مضراتی که آب های آلوده بای سلامتی بدن دارد، لزوم به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری می باشد. شاید بگوید بهترین راه جوشاندن آب می باشد اما باید بدانید که جوشاندن آب تنها بخشی از آلودگی های آب را از بین برده و سختی های آب را حذف نمی کند.

 جوشاندن آب توانایی حذف جامدات و بخصوص فلزات مخلوط در آب را نداشته و انرژی زیادی برای این روش به هدر می رود و استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند مقرون بصرفه تر باشد. زیرا این نوع از دستگاه ها توانایی حذف جامدات موجود در آب را نیز دارد.
با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید براحتی ذرات آلی کوچک که باعث بو و طعم بد آب می‌شوند را از بین برده و آبی سالم و بهداشتی تهیه کنید. همچنی دستگاه تصفیه آب می تواند برای حذف برخی از انواع باکتری های موجود در آب نیز استفاده کنید.
برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی به دلیل دارا بودن سیستم فیلتراسیون کربن فعال قابلیت کاهش آلاینده‌هایی همچون آرسنیک، سرب، جیوه و ... را داشته که می تواند تاثیر بسزایی در کاهش بیماری هایی همچون گوارشی و سرطان ها داشته باشد.
یکی از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری عدم نیاز به استفاده از برق و باتری می باشد. این نوع از تصفیه آب ها به دلیل نداشتن مخزن براحتی در فضاهای کوچک قابل استفاده می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-700R  نمونه ای کارآمد از این محصولات می باشد.
دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی پرتابل می باشد که شما می توانید براحتی از آن در مکان های مختلف استفاده کنید و نگرانی از نحوه نصب و استفاده آن نداشته باشید.
برای کسب اطلاعات بیشر و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول