معرفی بهترین دستگاه دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGL

 دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING

یکی از تکنیک های موثر برای درمان و تسکین بسیاری از دردهای بیماری های مختلف استفاده از تکنیک بادکش درمانی می باشد.
تکنیک بادکش که، توسط درمانگران با مكانيسم‌هاي مختلفي بر روی بدن بیمار انجام می شود به عنوان یکی از پرکاربردترین تکنیک های درمانی در زندگی مردم نقش دارد.
در گذشته برای رفع بسیاری از درد های مختلف در بدن از لیوان های بادکش استفاده میکردن که یک شیوه سنتی و کارآمد محسوب می شده.
امروزه تكنيك‌هاي ساده‌تر و آسان‌تر آن توسط درمانگران به مردم آموزش داده مي‌شود تا آن‌ها از اين تكنيك‌ها به‌طور روزمره براي از بين بردن دردها، اسپاسم‌ها، گرفتگي‌ها و خستگي‌هاي ناشي از يك روز كاري استفاده كنند.

 بادکش طبی بدن در واقع نوعی ماساژور برای  بدن محسوب می گردد و مکانیسم عملکرد این دستگاه به گونه ای است که با تجمع موضعی خون منجر به خون رسانی بهتر به یک موضع مشخص از بدن می شود و بنابراین باعث می شود اکسیژن و مواد غذایی به تک تک سلول های بدن بهتر برسد و در نتیجه منجر به رفع درد و خستگی می گردد.

 امروزه پزشکان طب سنتی استفاده از بادکش طبی را برای رفع انواع دردهای مفصلی، عضلانی، عصبی و داخلی تجویز می کنند.
بادکش طبی بدن یا دستگاه حجامت بدن متشکل از یک عدد دسته وکیوم کننده به همراه 6 لیوان سوپاپ دار در اندازه های مختلف است. این محصول دارای وزن کم حدود 180 گرم می باشد و از جنس پلاستیک تقویت شده می باشد.
استفاده از بادکش طبی یا دستگاه حجامت بدن  می تواند باعث کاهش و درمان دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمری باشد. همچنین استفاده از بادکش سنتی بر روی بدن با تجمع موضعی خون و افزایش خون رسانی در بدن موجب کاهش درمان خستگی های زودرس در بدن می شود.
یبوست که یکی از بیماری های شایع این روزها می باشد در واقع یک بیماری سبک زندگی محسوب می شود و با کمک بادکش طبی می توان این بیماری که سر منشا بسیاری از بیماری های دیگر است را درمان کرد. شما با خرید دستگاه بادکش طبی می توانید گامی در جهت بهبود سلامتی بدن خود برداشته.


برای مشاهده محصول و خرید آن می توانید به وبسایت تک سبد مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

 


 

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت 15900 تومان

 

خرید محصول