مینا تلفیقی از عشق و هنر

میناکاری یکی از ارزشمند ترین و با سابقه ترین هنر های رایج در کشور است که قدمت آن به 5 هزار سال پیش برمیگرددو هنوز هم شاهد رشد و ترقی آن بخصوص در اصفهان و افزایش تولید آثار مینا در این شهر هستیم.


قاب مینا طرح بته جقه


اطلاعات بیشتر و خرید


دستمزد کم هنرمندان با توجه به وقت و ظرافتی که صرف یک اثر مینامیکنند، خود یک عامل کاهش هنرمندان و در نتیجه تولید آثار مینا میباشد، اما تنها عاملی که باعث زنده ماندن هنر مینا بعد از ۵ هزار سال شده، چیزی جر عشق نمیباشد.


قیمت قاب مینا


اگر به ظروف میناکاری اصفهان و نقوش حک شده بر روی آنها نگاهی بیندازید، خواهید دید که چه ظرافت و تمیزی به کار رفته تا این اثر تولید و گرمای آن به خانه های ما رسوخ کند.بنابراین آثار مینا تلفیقی از عشق و هنر میناکاران اصفهانی به حرفه ی خود میباشد.


قاب میناکاری


قاب های میناکاری از آن دسته آثاری هستند که برای هدیه دادن و یا تزیین دکوراسیون منزل بسیار مورد استقبال قرار میگیرند.ولی تنوع در طرح و رنگ همین قاب ها انتخاب آن را به چالش کشیده است.

یکی از زیباترین و برجسته ترین طرح ها، طرح بته جقه میباشد و روی این طرح زیبا، با دقت و خلاقیت هنرمندان اصفهانی مزین به آیه شریه ان یکاد گردیده است، قیمت این قاب 109000 تومان میباشد.


قاب مینا و ملیله


اطلاعات بیشتر و خرید


قاب دیگر با ترکیب دو هنر فاخر مینا و ملیله به جود آمده است و همین تلفیق زیبا، ارزش این قاب را دوچندان نموده است. با خرید میناکاری اصفهان  عشق و هنر حاصل از این هنر  را به خانه خود هدیه کنید.قیمت این قاب 126000 میباشد.