هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی کالاهایی هستند که نام تجاری یا لگو سازمان روی آنها قرار میگیرد و جهت معرفی سازمان و تبلیغ آن به مشتریان اهدا میشود. هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار میگیرند.

این هدایا در مراسمات مختلف برای گذب مشتری اهدا میشوند.


هدایای تبلیغاتی خاص


اولین هدایای تبلیغاتی درسال ۱۷۸۹ در ایالت متحده برای برگزاری انتخابات ژورنال واشینگتن اهداشد٬ این هدایا دکمه های یادبود بودند. اخیرا اکثر سازمانها برای معروف شدن و رونق کسب و کار خود از هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند و با اهدای آن به مشتریان آنها را جذب سازمان میکنند.

خرید هدایای تبلیغاتی به دلیل تنوع زیاد کار نسبتا دشواری است، ما برای راحت تر شدن انتخاب شما چند نمونه از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد را در این مقاله به شما معرفی میکنیم.پاور بانگ وایرلس القایی ۱۸۰۰۰ میلی آمپز:

این پاور بانک یک هدیه تبلیغاتی خاص است٬ امکان شارژ بی سیم یا القایی را دارد و به دلیل خروجی usb٬ امکان شارژ با کابل را هم دارد. ظرفیت این دستگاه ۱۸۰۰۰ میلی آمپر است٬ ابعاد آن ۲.۵*۷*۱۴.۵ سانتی متر است٬ یک درگاه ورودی برای شارژ خود دستگاه و ۲ خروجی usb برای شارژ انواع دستگاههای هوشمند.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:148000 تومان

خرید محصول


قاب بشقاب میناکاری طرح نیلگون:

بهترین هدایای تبلیغاتی که میتوانید به مشتریان خود بدهید٬ هدایایی هستند که ماندگار باشند٬ صنایع دستی و به خصوص میناکاری این خصوصیت را دارا میباشند.

بشقاب مسی دارای ابعاد ۳۰*۳۰ سانتی متر و قاب چوبی دارای ابعاد ۳۵*۳۵ سلانتی متر است٬ این قاب زیبا ساخت دست هنرمندان اصفهانی است و هدیه تبلیغاتی اصفهان است.


هدیه تبلیغاتی ارزان

قیمت: 89000 تومان

خرید محصولجعبه ابزار ۲۵ قطعه طرح تایر:

یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی٬ جعبه ابزار است٬ این جعبه دارای ۲۵ قطعه کاربردی است٬ که از بهترین مواد ساخته شده است. این جعبه شامل: ۶ عدد پیچ گوشتی، آچار باکس٬ سیم چین٬ دم باریک٬ ۴ عدد سری پیچ گوشتی ۴ سو٬ ۲ عدد سری پیچ گوشتی ۲ سو٬ ۳ عدد سری پیچ گوشتی ستاره ای٬ یک عدد سری آداپتور و ۴ عدد سری آچار بکس است.


هدیه تبلیغاتی پاوربانک

قیمت:31000 تومان

خرید محصول


ساعت دیواری مارال۱۱، قاب قرمز:

یکی از ماندگارترین هدایای تبلیغاتی٬ ساعت است٬ این ساعت دارای قاب و اعداد قرمز رنک و صغحه نمایش سفید است و دارای ابعاد ۳۴*۳۴ میباشد٬ موتور این ساعت روانگرد بی صدااست٬ جنس قاب از پلاستیک است. این ساعت مناسب برای دکوراسیون منزل شما است.


خرید هدایای تبلیغاتی

خرید محصول