هدفون های پشت گردنی، نسل جدید هدفون ها

هدفون های پشت گردنی، نسل جدید هدفون ها


هدفون


هدفون های گردنی، شبیه همان همان هدفون های روی سر، یک نوار دارد که گوشی ها را به هم متصل می کند. جنس این نوار از پلاستیک فشرده بوده و در بعضی مدلها نیز به جای این نوار فقط یک کابل ساده وجود دارد. به این نوار روی سر هدبند می گویند و در مدل هدفون های پشت گردنی به آن نک بند می گویند.


هدفون


این نوار در هدفون های روی سر، در روی سر نیز قرار می گیرد اما در گردنی ها پشت گردن قرار می گیرند. همچنین در مدل های مختلفی وجود دارند مثل مدل داخل گوش، روی گوش، پشت باز یا بسته. این هدفون نسبت به هدفون گردنی سامسونگ مزیت هایی دارد.


هدفون


ظرفیت باتری داخل این هدفون 160mA می باشد. ابعاد آن نیز معادل 2×17×14 سانتیمتر بوده و وزن آن فقط 35 گرم است.


هدفون


از روی خود این هندزفری می توانید، صدا، موسیقی و مکالمات خود را مدیریت کنید یعنی می توانید صدا را کم و زیاد کنید و یا به مکالمات خود پاسخ دهید و یا آنها را قطع کنید.


هدفون


همچنین سیم ایرفون ها قابل تنظیم بوده و به راحتی می توانید توسط قطعه ای که روی سیم وجود دارد آن را روی نک بند حرکت داده و طول سیم را با اندازه مورد نظر خودتان تنظیم کنید.


هدفون


یکی از مزیت های این هدست داشتن ایرفون های آهنربایی است که به بدنه وصل می شوند و یک بند پشت گردنی بسیار نرم و انعطاف پذیری دارند.


هدفون


از دیگر ویژگی های این محصول، بلوتوث نسخه 4 آن، برد حدود 10 متر، گوشی های استریو، میکروفن داخلی، هشدار لرزشی و سیستم کاهش نویز هوشمند می باشد.


هدفون


برای دریافت لینک فروش هدفون گردنی روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 169000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید