هندزفری تکی با قابلیت اتصال به دو دستگاه

هندزفری وایرلس طرح اپل مدل HBQ I7 WIRELESS MUSIC EARPHONE  یک محصول بسیار زیبا و سبک وزن می باشد و به صورت تک گوشی طراحی شده است.


هندزفری-وایرلس


نسخه ی بلوتوث این دستگاه 4 بوده و با تمامی دستگاه های دارای بلوتوث به آسانی متصل میگردد. این ایرفون وایرلس بلوتوثی قادر به اتصال به دو دستگاه می باشد. با استفاده از این دستگاه میتوانید فایلهای صوتی خود را گوش کنید یا به تماسهای تلفنیتان پاسخ دهید.


هندزفری-بادیگاردی-اصل


باتری این هندزفری از نوع لیتیوم پلیمری است و شارژ شدنش 80 دقیقه طول میکشد. وزن این محصول 4 گرم و ابعاد آن 3*1*5 سانتی متر می باشد. از دیگر قابلیتهای این دستگاه میتوان به آلارم صوتی برای شارژ کم باتری، میکروفن داخلی با حساسیت 45 دسی بل، 120 ساعت زمان آماده به کار و نشانگر وضعیت باتری اشاره کرد.


ایرفون-وایرلس-بلوتوثی


یکی دیگر از هندزفری های پرطرفدار هندزفری فشن مدل fashion bodyguard headset OKU-05  می باشد. این هندزفری بادیگاردی اصلی از نوع سیمی بوده و استفاده از آن راحت می باشد. هندزفری بادیگاردی فشن دارای جک 3.5 میلی متری بوده و تنها از طریق پورت 3.5 میلی متری قابل اتصال می باشد. این محصول دارای میکروفون داخلی بوده و میتوانید از طریق آن به موسیقی گوش کنید با در حین رانندگی و ورزش به مکالماتتان پاسخ دهید.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی


هندزفری بادیگارد فشن تنها 13 گرم وزن دارد و جهت استفاده ی کاربر بسیار سبک است. قسمت بالایی این محصول شفاف بوده و از دور قابل مشاهده نیست. طول سیم این دستگاه در مجموع 110 سانتی متر است. کیفیت صدای این هندزفری شفاف بوده و بدون نویز یا پژواک پخش میگردد.هندزفری-بادیگاردی-اصل