هیتر برقی از کجا بخرم؟؟

همیشه تشخیص کالای اصل از نمونه های تقلبی آن، دغدغه ی همگی ما در خرید اجناس مختلف بوده است.برای خرید هیتر برقی هم چون سایر اجناس دیگر به دنبال نمونه های اصل آن هستیم.حال این سوال مطرح استکه هیتر برقی اصل را از کجا بخریم؟؟


مینی بخاری برقی


فروشگاه بزرگ تک سبد با چندین سال فعالیت در زمینه ی فروش لوزام برقی، توانسته است با معرفی محصولات اصیل و مرغوب، اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

هیتر برقی کم مصرف اصل هیتری است که با وجود تامین سوخت خود از انرژی الکتریکی، باز هم کم مصرف باشد و با مصرف کمترین انرژی برق، بیشترین گرمادهی را به محیط داشته باشد.


هیتر برقی کوچک


خرید محصول


طراحی منحصر به فرد این گونه هیتر ها که به سبک پنکه طراحی شده اند، باعث میشود بتوانیم آن را به هر سمتی که خواستیم، بچرخانیم و همین قابلیت سبب تسریع عملیات گرمابخش آن شده است.


خرید هیتر خانگی


این هیتر ها، اتوماتیک بوده  و به صورت کاملا خودکار زمانی که محیط گرم شد، خاموش میگردد تا در مصرف انرژی برق صرفه جویی گردد و فضای داخلی منزل نیز بیش از اندازه گرم نشود و دمای محیط همیشه متعادل باشد.

 

قیمت مینی هیتر برقی


خرید محصول


هیتر برقی کم مصرف به قیمت 69000 تومان پایه دار است، در حالی که مینی هیتر برقی بدون پایه میباشد ولی به گونه ای طراحی شده که بتوان آن را بر روی میز نصب نمود و به قیمت 55000 تومان در فروشگاه تک سبد عرضه شده است.